پیشرفت روزافزون فناوری و توسعه روش های نوین خرید هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می کند. امروزه بیش از هر زمان دیگری خرید اینترنتی بیشتر با سرعت زندگی مدرن همگام شده و توانسته خود را با روحیات و نیازهای رو به رشد مردم هماهنگ کند. در حالیکه مشغله های روزانه فرصت لذت بردن از اوقات فراغت را کاهش داده است، انجام سفرهای درون شهری و خرید نیازهای روزانه کاری مشکل و تا حدودی بیهوده به نظر می رسد.
فرایند انتخاب و خرید ساعت به عنوان کالایی به شدت تخصصی، همواره پیچیدگی‏‏‏‌های فراوانی برای مشتریان به همراه داشته و در عین حال، به دلیل هزینه‏‏‏‌های نسبتا بالا و وجود نمونه های غیر اصل، حساسیت بسیار بالایی را برای آن‌ها در بردارد.
فروشگاه دالانپر
ساعت مچی دیجیتال دخترانه مدل D1

چرا دالانپر؟

دالانپر مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی ساعت در ایران است که با ارائه نامدارترین برندهای ساعت، با تنوعی بی‏‌نظیر  مانند ساعت مچی مردانه،زنانه،پسرانه و دخترانه و انواع ساعت های دیواری، رومیزی و ... نهایت تلاش خود را کرده است تا با حفظ جایگاهی بی‏‏‏‌طرفانه، به مشتریان و کاربران خود کمک کند تا با حق انتخابی بسیار بالا و با اطلاعاتی کامل و درست به انتخاب محصول مورد نظر خود بپردازند.

اصالت کالا

گارانتی 18 ماهه

قیمت مناسب

خدمات پس از فروش

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه سوئیس آرت مدل 04-920003